női kézilabda Debrecen

A DVSC vezetőedzői

Szezon Edző (mérkőzés) Helyezés
2019/2020Köstner Vilmos (29)4.
2018/2019Pal Oldrup Jensen (11) + Köstner Vilmos (17)6.
2017/2018Tone Tiselj (16) + Vida Gergő (17)9.
2016/2017Tone Tiselj (33)7.
2015/2016Varga József (12) + Tone Tiselj (18)4.
2014/2015Varga József (31)7.
2013/2014Varga József (31)9.
2012/2013Bíró Imre (31)11.
2011/2012Köstner Vilmos (38)8.
2010/2011Köstner Vilmos (40)2.
2009/2010Bakó Botond (22) + Köstner Vilmos (9)2.
2008/2009Bakó Botond (37)3.
2007/2008Varga József (31)5.
2006/2007Bíró Imre (21) + Varga József (17)5.
2005/2006Bíró Imre (39)4.
2004/2005Laurencz László (29)5.
2003/2004Balogh Zoltán (24) + Varga József (6)6.
2002/2003Váczi Sándor (11) + Komáromi Ákos (30)8.
2001/2002Medgyessy Sándor (7) + Váczi Sándor (30)5.
2000/2001Medgyessy Sándor (30)5.
1999/2000Bíró Imre (24) + Komáromi Ákos (4)4.
1998/1999Köstner Vilmos (33)4.
1997/1998Árva Csaba (11) + Komáromi Ákos (19)5.
1996/1997Köstner Vilmos (3) + Komáromi Ákos (33)4.
1995/1996Köstner Vilmos (44)2.
1994/1995Köstner Vilmos (46)2.
1993/1994Komáromi Ákos (47)2.
1992/1993Komáromi Ákos (36)3.
1991/1992Komáromi Ákos (40)5.
1990/1991Dusan Szlancso (29) + Komáromi Ákos (11)3.
1989/1990Komáromi Ákos (42)2.
1988/1989Komáromi Ákos (50)2.
1987Komáromi Ákos (41)1.
1986/1987Komáromi Ákos (20)-
1986Komáromi Ákos (34)3.
1985Komáromi Ákos (41)2.
1984Komáromi Ákos (43)5.
1983Komáromi Ákos (42)9.
1982Komáromi Ákos (31)4.
1981Varga István (19) + Szentgyörgyi János (11) + Komáromi Ákos (11)10.
1980Halász Ferenc (35) + Szász Géza (4)8.
1979Halász Ferenc (39)2.
1978Halász Ferenc (26)5.
1977Halász Ferenc (24)1.
1976Halász Ferenc (25)2.
1975??? (11) + Halász Ferenc (11)8.
1974??? (23)11.
1973??? (24)9.
1972??? (26)9.
1971Kapitány Ferenc (21)1.
1970Kapitány Ferenc (23)3.
1969??? (23)6.
1968Bokor Ferenc (24)5.
1967Bokor Ferenc (26)10.
1966Bokor Ferenc (26)10.
1965Bokor Ferenc (23)10.
1964Bokor Ferenc (31)4.
1963Bokor Ferenc (24)11.
1962Bokor Ferenc (22)8.
1961Bokor Ferenc (22)6.
1960Bokor Ferenc (22)2.
1959Bokor Ferenc (26)12.
1958Bokor Ferenc (26)8.
1957Bokor Ferenc (24)9.
1956Bokor Ferenc (22)13.
1955Bokor Ferenc (7)1.
1953/1954Bokor Ferenc (3)1.
1953Bokor Ferenc (22)3.
1952/1953Bokor Ferenc (13)3.
1952Bokor Ferenc (1)3.
1951/1952Bokor Ferenc (8)2.
1951Bokor Ferenc (7)4.
1950/1951Bokor Ferenc (5)4.
1949/1950Bokor Ferenc (5)1.

Örökmérleg (NBI)

Edző Mérk. Gy D V Mérleg
Komáromi Ákos3752571810071 %
Köstner Vilmos18012045668 %
Varga József1055454654 %
Bíró Imre904254349 %
Tone Tiselj532042942 %
Bakó Botond453311174 %
Váczi Sándor3214-1844 %
Medgyessy Sándor291341252 %
Laurencz László26172769 %
Halász Ferenc22721336 %
Balogh Zoltán221011148 %
Dusan Szlancso19151382 %
Vida Gergő1662844 %
Varga István1223729 %
Szentgyörgyi János103-730 %
Árva Csaba106-460 %
Pal Oldrup Jensen941450 %
Összesen10556235337962 %

Örökmérleg (minden tétmérkőzés)

Edző Mérk. Gy D V Mérleg
Komáromi Ákos5753822916469 %
Bokor Ferenc3891774017251 %
Köstner Vilmos25916788466 %
Halász Ferenc16094115562 %
Varga József1286775455 %
Bíró Imre1155655451 %
Tone Tiselj672763445 %
Bakó Botond594311574 %
Kapitány Ferenc443031172 %
Váczi Sándor4120-2149 %
Medgyessy Sándor371851455 %
Dusan Szlancso29221678 %
Laurencz László29192869 %
Balogh Zoltán241111248 %
Varga István19331324 %
Vida Gergő1762941 %
Szentgyörgyi János114-736 %
Árva Csaba116-555 %
Pal Oldrup Jensen1151550 %
Szász Géza41-325 %
Összesen2029115812574660 %

Nézőszámok (hazai és idegenbeli)

Edző Mérk. Nézőszám Átlag
Tone Tiselj5979,6001,349
Bakó Botond5766,5551,168
Vida Gergő1719,2701,134
Pal Oldrup Jensen1011,0501,105
Köstner Vilmos259281,6391,087
Bíró Imre111118,2001,065
Medgyessy Sándor3736,900997
Varga József120116,152968
Árva Csaba119,960905
Laurencz László2724,150894
Váczi Sándor4035,670892
Balogh Zoltán2218,700850
Komáromi Ákos542457,125843
Dusan Szlancso2920,300700
Bokor Ferenc42,000500
Varga István125,800483
Szentgyörgyi János115,200473
Szász Géza41,700425
Halász Ferenc8322,950277
Összesen14551,332,921916

Hazai nézőszámok (EZ DEBRECEN!)

Edző Mérk. Nézőszám Átlag
Vida Gergő813,0001,625
Tone Tiselj3046,6001,553
Medgyessy Sándor1824,5001,361
Bakó Botond2939,4051,359
Köstner Vilmos124168,3001,357
Bíró Imre5674,1501,324
Pal Oldrup Jensen45,0501,263
Árva Csaba67,5001,250
Varga József5566,9001,216
Laurencz László1415,9001,136
Komáromi Ákos268297,0001,108
Váczi Sándor2323,7001,030
Balogh Zoltán1111,1001,009
Dusan Szlancso1514,600973
Szentgyörgyi János53,300660
Szász Géza21,300650
Varga István63,500583
Bokor Ferenc31,000333
Halász Ferenc4613,850301
Összesen723830,6551,149

Hétméteresek (1980 óta)

Edző Mérk. (D7 / É7) Mérleg
Medgyessy Sándor37(183 / 148)80.9 %
Halász Ferenc22(106 / 85)80.2 %
Árva Csaba11(56 / 44)78.6 %
Pal Oldrup Jensen11(53 / 41)77.4 %
Bakó Botond57(350 / 268)76.6 %
Váczi Sándor40(221 / 168)76.0 %
Tone Tiselj59(257 / 195)75.9 %
Varga József117(542 / 410)75.6 %
Komáromi Ákos540(2793 / 2102)75.3 %
Dusan Szlancso29(128 / 96)75.0 %
Bíró Imre109(487 / 363)74.5 %
Köstner Vilmos253(1157 / 854)73.8 %
Vida Gergő17(84 / 61)72.6 %
Laurencz László27(131 / 90)68.7 %
Balogh Zoltán22(125 / 83)66.4 %
Szentgyörgyi János10(78 / 49)62.8 %
Varga István12(83 / 52)62.7 %
Összesen1373(6834 / 5109)74.8 %

Kiállítások (1980 óta)

Edző Mérk. Kiállítás Átlag
Laurencz László27290 perc10.7 perc
Balogh Zoltán22230 perc10.5 perc
Bíró Imre109946 perc8.7 perc
Köstner Vilmos2531984 perc7.8 perc
Tone Tiselj59462 perc7.8 perc
Varga József117910 perc7.8 perc
Medgyessy Sándor37276 perc7.5 perc
Árva Csaba1178 perc7.1 perc
Bakó Botond57376 perc6.6 perc
Pal Oldrup Jensen1172 perc6.5 perc
Vida Gergő17110 perc6.5 perc
Váczi Sándor40248 perc6.2 perc
Komáromi Ákos5392964 perc5.5 perc
Szentgyörgyi János1050 perc5.0 perc
Dusan Szlancso29144 perc5.0 perc
Halász Ferenc2346 perc2.0 perc
Varga István1224 perc2.0 perc
Szász Géza10 perc0.0 perc
Összesen13749210 perc6.7 perc