Örökmérleg

A statisztika elkészítése során szinte minden települést egyszer vettem figyelembe. Tehát nincs külön Rába ETO, Győri Richards, Győri Textiles, Győri Sportközpont, Győri Keksz, Győri Graboplast, Győri Audi ETO KC, mind csak egyszerűen Győr. A kivétel Budapest, természetesen nem vontam össze a Vasast az FTC-vel.

Sajnos, az évtizedek során a címerek is rengeteget változtak, ezeket sem követem naprakészen, általában a legismertebb / legfrissebb címer fog szerepelni mindenhol.

Az egyszerűség kedvéért a semleges pályán megvívott mérkőzéseket is idegenbelinek számítom.

A statisztikában szereplő utolsó mérkőzés: DVSC-Schaeffler - Boglári Akadémia-SZISE (tegnap)

NB1ÖsszesenHazai pályánVendégként
MGyDVGólPontMGyDVPont MGyDVPont
Összesen10656315238227682-2542762%5283892011976%5372423226348%
5Ferencváros92331582234-253336%4522-2349%471113524%
1Győr90285572099-243734%442022248%46833521%
9Dunaújváros84403412122-216349%412521463%431512736%
2Békéscsaba79543222098-183370%3934-587%402031754%
6Székesfehérvár64352271702-159456%3225-778%321022034%
4Vác52247211466-142953%2618-869%26671337%
166Mosonmagyaróvár42242161091-100360%21132667%2111-1052%
8Siófok2710215739-76741%1481561%13211019%
20Érd238213609-63739%1152455%123-925%
47Kisvárda201433490-40478%972-89%1171368%
43MTK Budapest191315531-47071%981-94%105-550%
177Boglári Akadémia44--144-110100%22--100%22--100%
128Szombathely22--62-42100%22--100%-----
tovább.........

Napok szerint

Nap M Gy D V Gól Átlag Mérleg
péntek29620419738042-685027-2372%
csütörtök46292151149-104125-2365%
szerda23714510826117-572626-2463%
vasárnap1971066854847-464225-2455%
szombat23712581046257-591926-2554%
kedd3515515844-84324-2450%
hétfõ17728426-40625-2447%

A látszat ellenére semmilyen misztikus ereje nincs bizonyos napoknak, csak egyszerűen a hazai mérkőzések nagy része pénteken van, míg hétfőn vagy kedden főleg idegenbeli meccsek voltak.

Hónapok szerint

Hónap M Gy D V Gól Átlag Mérleg
június11812279-21225-1977%
augusztus10712279-23028-2375%
december191315553-45729-2471%
november67446171854-160528-2470%
április143896483643-327425-2364%
október153956523976-367226-2464%
szeptember1901139684822-449525-2462%
május164959604077-379425-2361%
március98574372593-240226-2560%
február104554452747-255226-2555%
január106555462859-273427-2654%

Magyar válogatott 1949-2021

OrszágMGyDV
ROMROM9956934
NORNOR8450331
URSURS8126847
GDRGDR8020852
POLPOL7965410
YUGYUG73311131
TCHTCH70391318
AUTAUT5845211
DENDEN5126322
FRAFRA5030218
NEDNED4540-5
BULBUL433913
FRGFRG423426
RUSRUS3610719
GERGER3119210
CROCRO2817110
SWESWE271845
UKRUKR272025
KORKOR2512211
ESPESP231166
SVKSVK201631
JPNJPN1818--
CZECZE1615-1
BRABRA15924
CHNCHN1513-2
SLOSLO15132-
USAUSA1110-1
AZEAZE88--
BLRBLR88--
MKDMKD88--
MNEMNE84-4
ANGANG76-1
ISLISL66--
SRBSRB64-2
CANCAN55--
ITAITA55--
LTULTU55--
TUNTUN55--
CGOCGO44--
ARGARG33--
AUSAUS33--
PORPOR33--
SUISUI33--
BIHBIH22--
CIVCIV22--
FINFIN22--
GREGRE22--
KOSKOS22--
TURTUR22--
URUURU22--
ALGALG11--
CHICHI11--
ESTEST11--
EUREUR11--
ISRISR11--
KAZKAZ11--
PRKPRK11--
SENSEN11--
Összesen127180497370

Minden ellenfél

EllenfélMérk.Mérleg
TURAnadolou Eskisehir2100%
GREAnagennisi Artas2100%
TURAnkara2100%
RUSAsztrahanocska Asztrahan250%
NORBakkelagets Oslo250%
HUNBalmazújváros1100%
CZEBanik Most2100%
GERBayer Werkselfen475%
HUNBEAC683%
HUNBékés2100%
HUNBékéscsaba11464%
HUNBHG SE4957%
ESPBM. Sagunto275%
HUNBoglári Akadémia4100%
HUNBp. Csavargyár771%
HUNBp. ELZETT1945%
HUNBp. Helyiipari SC250%
HUNBp. Illatszergyár675%
HUNBp. Kinizsi Húsos2100%
HUNBp. Petőfi1100%
HUNBp. Spartacus7764%
HUNBp. Taurus667%
HUNBp. Telefongyár1254%
HUNBp. Testvériség1100%
HUNBp. Vegyépszer2100%
HUNBp. Vörös Meteor2230%
HUNBRESC642%
HUNBudaörs8100%
MNEBuducnost Podgorica475%
GERBuxtehude333%
HUNBVSC540%
NORByasen Trondheim250%
ROMCraiova250%
HUNCsepel1828%
FRACSL Dijon250%
HUNCsornai SE10%
HUNCsömör1100%
HUNCsurgó1100%
HUNDebrecen11567%
HUNDerecske1080%
HUNDunaújváros11451%
LUXEchternach2100%
HUNEger4963%
HUNEMG SK675%
HUNÉpítők6541%
HUNÉrd2638%
HUNEsztergom875%
HUNFerencváros12338%
HUNFerencváros II.275%
HUNFŐKERT250%
ROMGalati450%
PORGil Eanes1100%
NORGjerpen Skien250%
HUNGöd1100%
HUNGödöllő250%
DENGudme250%
HUNGyőr13134%
HUNGyula1100%
HUNHajdúszoboszló367%
TURHalkbank Ankara2100%
HUNHazai Fésűs450%
ROMHC Zalau560%
HUNHejőcsaba1100%
HUNHerz SE2100%
HUNHódmezővásárhely4773%
AUTHypo NÖ633%
HUNIII. ker. TTVE4100%
DENIkast250%
HUNJászberény683%
TURKastamonu Belediyesi333%
HUNKecskemét2100%
HUNKELTEX250%
HUNKÉV Metró570%
HUNKiskőrös1100%
HUNKiskunhalas3481%
HUNKispest2100%
HUNKISTEXT3100%
HUNKisvárda2275%
CROKoprivnica425%
HUNKözért580%
RUSKrasznodar225%
NORLarvik250%
GERLeipzig425%
YUGLjubljana250%
POLLublin367%
NORLunner Il Gran250%
GERLützellinden333%
PORMadeira Andebol250%
HUNMagyar Gyapjú1533%
HUNMagyar Kábel2100%
HUNMagyar Posztógyár1267%
HUNMakó463%
HUNMarcali5100%
HUNMartfű1173%
HUNMátészalka1279%
FRAMetz450%
HUNMezőberény1100%
HUNMGM Vasas1100%
HUNMiskolc5947%
HUNMohács1100%
HUNMosonmagyaróvár5861%
BIHMostar2100%
HUNMTK Budapest2475%
HUNNagykálló1100%
HUNNagykanizsa683%
FRANantes20%
BELNeerpelt2100%
HUNNyíregyháza4369%
SVKNyitra250%
CZEOlomouc2100%
HUNOrosháza683%
HUNÓzd1765%
ITAPallamano Bancole2100%
SVKPartizanske275%
GREPatras2100%
HUNPécs3297%
HUNPostás SE1362%
HUNPüspökladány2100%
YUGRadnicski650%
RUSRosztov475%
RUSRotor Volgograd367%
ROMRulmentul Brasov225%
HUNSajóbábony1100%
HUNSajószentpéter4269%
HUNSalgótarján2100%
ESPSD Itxako20%
AZESement Baku2100%
HUNSiófok2839%
DENSlagelse FH20%
HUNSzeged3379%
HUNSzékesfehérvár6956%
HUNSzekszárd2095%
HUNSzentes3100%
HUNSzentgotthárd10%
BULSzófia2100%
HUNSzombathely1173%
UKRSzpartak Kijev450%
HUNTatabánya3353%
ROMTerom Iasi250%
NORTertnes Bergen250%
HUNTFSE4073%
GERThüringer HC20%
HUNTipográfia4100%
HUNTiszaújváros1100%
HUNTököl1100%
HUNTúrkeve5100%
SUITV Uster2100%
SWETyresö2100%
AUTU. Hollabrunn2100%
HUNÚjbuda1753%
HUNVác5954%
ESPValencia425%
HUNVásárosnamény5100%
HUNVasas9758%
DENVejen1100%
DENViborg633%
LTUVytis Kaunas2100%
AUTWiener Neustadt275%
POLZaglebie Lubin450%
SRBZajecar1100%
HUNZalaegerszeg10100%
SRBZORK Jagodina2100%
CROZRK Osijek2100%
HUNZuglói HSC20%