NBI 2005/2006DVSC-Valdor-Cornexi-Alcoa 28-27

A Cornexit is illene két vállra fektetni

Rácz Emese még a Fradi elleni diadal sebeit gyógyítgatja, de már nagyon várja a fehérváriak elleni ütközetet. Az irányító szerint reális esély van az újabb két pont megszerzésére.

2005. november 2., 12:29 (DZL)

A tegnapi edzésen a többiektől távol végezte gyakorlatait Rácz Mesi, a Loki játékosa, mivel kapott egy-két medvepuszit a combjába.. A mostanában a tavalyinál több lehetőséget kapó irányítót a két rangadóval kapcsolatban faggattuk.

-Gondoltad volna a meccs előtt, hogy legyőzzük a Fradit?

-Nem tudtam előre, hogy egy ilyen jó meccset fogunk játszani, főleg az első félidőben. Szerintem megleptük őket az agresszív védekezésünkkel, de támadásban is szinte minden bejött nekünk. A fordulást követően nagyon izgalmassá tettük a mérkőzést. Végül nyertünk és ez a legfontosabb.

-A szünet után, amikor kilencgólos előnnyel kezdtük a második félidőt, biztos voltál a győzelmünkben?

-Bíztam benne, hogy meglesz a két pont. Ugyanolyan koncentráltan mentünk ki a folytatásra is, de a nagyarányú vezetés megnyugtatott minket.

-Pénteken a Cornexit is illene begyűrni, nem?

-De igen. Hazai pályán kötelező a győzelem. Ha kellően koncentrálunk a játék mindkét elemében, akkor megszülethet a hőn áhított siker. A védekezésünk lehet még ennél is keményebb, a támadásainkat pontosabban kellene befejezni a fehérváriak ellen. Reális esélyünk van az újabb sikerre.

-Tápai Szabina sérült. Ez előny nekünk?

-Ezt előre nem lehet tudni. Nélküle is erős csapat a Cornexi. Vele együtt meg pláne. Ők szintén készülnek erre a rangadóra, kemény csata várható a pontokért.

-Két elég fájó medvepuszit kaptál a Fradi ellen. Fog játszani pénteken?

-Persze, most csak egy kicsit pihentetnem kell a lábomat. De ez hamar el fog múlni.

-Az biztos sejtitek, hogy sokan lesznek rátok, Fradi-verőkre kíváncsiak.

-Nagyon reméljük, hogy kiváló szurkolóink segíteni fognak nekünk! Mi ismét számítunk rájuk. Az egész csapat várja már az újabb bizonyítási lehetőséget.

-Mennyivel nyerünk?

-Nem szeretek tippelgetni. Nyerjünk és más nem számít. Csak ez a lényeg!


DZL

A mérkőzés adatlapja: sportstatisztika.com

Friss hírek

május 31.

Köszönjük, Dodó!

Könnyed győzelemmel búcsúztatta a szezont és Hornyák Dórát a DVSC SCHAEFFLER. Kozármislenyben volt az utolsó tánc, ahol a jól megérdemelt bronzérmet is átvehették a játékosok. Tovább...

május 30.

Egy szép szezon zárása

Vasárnap, 18 órakor a 2025/26-os szezon utolsó mérkőzésén lép pályára a DVSC SCHAEFFLER, a Kozármisleny KA otthonában. Tovább...

május 24.

Szoros meccs, könnyes búcsú

Újabb szoros meccset játszottunk a Győrrel, de csak megnehezíteni tudtuk a sztárcsapat dolgát. A szezon végén visszavonuló Hornyák Dóra góllal és könnyekkel búcsúzott a Hódostól. Tovább...

május 23.

Hazai búcsú a Győr ellen

Mivel az utolsó két forduló minden mérkőzését egyidőben kell elkezdeni, így szokatlan időpontban, vasárnap 18 órakor fogadjuk a Győri Audi ETO KC csapatát a Hódosban. A telt ház garantált. Tovább...

május 16., 17:46

Nagyon közel volt a bravúr

Az első félidőben kiválóan játszott, a folytatásban pedig nagyot küzdött a DVSC SCHAEFFLER, így az utolsó pillanatig megvolt az esélye a győzelemre, de végül a Ferencváros nyert, egy góllal. Tovább...