KEK 2008/2009DVSC-Aquaticum-Pallamano Bancole 44-26

Tizenkét játékossal érkeznek az olaszok

Két ukrán, egy portugál és egy román a Squassabia Bancole keretében.

2008. október 31., 09:21 (DZ)

Ma ebédidőben várható KEK-ellenfelünk érkezése Debrecenbe. Az olasz bajnokságban eddig minden mérkőzését megnyerő Squassabia Bancole gárdája mindössze tizenkét játékossal érkezik a hétvégi két összecsapásra. A keretben négy nem olasz születésű sportoló található. Két ukrán, egy portugál és egy román hölgy. Bár utóbbi már olasznak számít.

A legismertebb név, Natalya Derepasko (a képen ő látható) már 35 éves és a Krim Ljubljana csapatát erősítette hosszú esztendőkön át. Szintén a szlovén csapattól igazolták le az olaszok Olena Iatzenkot. Ő a gárda másik kulcsembere, rengeteg tapasztalattal és rutinnal felvértezve.

A horvát Ljiljana Ivaci edzőnő társasága ellen a Lokinak kötelező továbbjutnia. Főleg úgy, hogy mindkét mérkőzés Debrecenben lesz. Az olaszok ma este egy rövid edzést tartanak este hattól a Hódosban.

Az első összecsapás szombaton este tizennyolc órakor kezdődik, a második pedig vasárnap tizenhat órától.

Az olaszok debreceni kerete:

Marcela Michaela Popescu (született: 1977, 167 cm, 63 kg, balátlövő)

Natalya Derepasko (1973, 184, 84, balátlövő)

Ana De Souza (1985, 175, 67, jobbátlövő)

Olena Iatzenko (1977, 172, 72, jobbszélső)

Lorena Bassi (1974, 170, 72, kapus)

Elena Barani (1978, 171, 70, beállós)

Elisa Bailoni (1981, 167, 67, balszélső)

Elena Bongiovanni (1987, 172, 62, balszélső)

Sara Mazzini (1979, 170, 65, beállós)

Laure Oliveri (1983, 167, 61, jobbszélső)

Michaela Pagliei (1988, 166, 64, irányító)

Elisa Piergianni (1982, 167, 67, kapus)

A csapatról és a játékosokról képek láthatók a Galériánkban.

A két mérkőzésre 1400, illetve 1000 forintért válthatók belépők szombaton délután fél öttől a Hódosban. A bérletek nem érvényesek.


DZ

A mérkőzés adatlapja: sportstatisztika.com

Friss hírek

május 31.

Köszönjük, Dodó!

Könnyed győzelemmel búcsúztatta a szezont és Hornyák Dórát a DVSC SCHAEFFLER. Kozármislenyben volt az utolsó tánc, ahol a jól megérdemelt bronzérmet is átvehették a játékosok. Tovább...

május 30.

Egy szép szezon zárása

Vasárnap, 18 órakor a 2025/26-os szezon utolsó mérkőzésén lép pályára a DVSC SCHAEFFLER, a Kozármisleny KA otthonában. Tovább...

május 24.

Szoros meccs, könnyes búcsú

Újabb szoros meccset játszottunk a Győrrel, de csak megnehezíteni tudtuk a sztárcsapat dolgát. A szezon végén visszavonuló Hornyák Dóra góllal és könnyekkel búcsúzott a Hódostól. Tovább...

május 23.

Hazai búcsú a Győr ellen

Mivel az utolsó két forduló minden mérkőzését egyidőben kell elkezdeni, így szokatlan időpontban, vasárnap 18 órakor fogadjuk a Győri Audi ETO KC csapatát a Hódosban. A telt ház garantált. Tovább...

május 16., 17:46

Nagyon közel volt a bravúr

Az első félidőben kiválóan játszott, a folytatásban pedig nagyot küzdött a DVSC SCHAEFFLER, így az utolsó pillanatig megvolt az esélye a győzelemre, de végül a Ferencváros nyert, egy góllal. Tovább...